Kvalitne Logo pre firmu, Logo za super cenu

Logo

Ponúkame originálnu tvorbu loga, lebo vieme, že je dôležitou súčasťou Vašej firemnej identity a môže pomôcť pri rozpoznávaní Vašej značky medzi konkurenciou. Pri tvorbe loga berieme do úvahy Vaše očakávania, cieľovú skupinu a odvetvie. Snažíme sa vytvoriť logo, ktoré bude výrazné a zapadne do Vášho brandingu.

logo

Ponúkame originálnu tvorbu loga, lebo vieme, že je dôležitou súčasťou Vašej firemnej identity a môže pomôcť pri rozpoznávaní Vašej značky medzi konkurenciou. Pri tvorbe loga berieme do úvahy vaše očakávania, cieľovú skupinu a odvetvie. Snažíme sa vytvoriť logo, ktoré bude výrazné a zapadne do Vášho brandingu.

Pri tvorbe loga získate

Sila loga

Logo spoločnosti je jedným z najdôležitejších elementov identity. Je to prvý kontakt, ktorý zákazníci majú s Vašou spoločnosťou a môže ovplyvniť ich rozhodnutie, či s vami budú chcieť spolupracovať. Investovanie do kvalitného loga môže mať pre Vašu spoločnosť veľký vplyv.

 

Redizajn loga

„Nový dizajn, pôvodná myšlienka.“

Odhodlanie vdýchnuť nový život niečomu, čo už nejaký čas fungovalo. Cieľom redizajnu loga je poskytnúť nový vizuálny vzhľad, ktorý bude lepšie odrážať posolstvo a identitu značky. Redizajn loga môže zahŕňať zmenu farebného schématu, typografie, tvaru alebo kompozície loga.

© Stránku vytvorilo Identity Design Studio 2023