KaravanSmile.sk - identitydesign.sk

KaravanSmile.sk

Pri tvorbe webstránky a firemnej identity pre firmu Karavan Smile.sk, ktorá sa špecializuje na požičiavanie karavanov, sme sa zamerali na vytvorenie pozitívnej a prívetivej atmosféry, ktorá odzrkadľuje názov spoločnosti a jej zameranie na radostné a bezstarostné cestovanie.

Webstránka je navrhnutá tak, aby používateľom poskytovala príjemný a jednoduchý zážitok. Použili sme jasné a pozitívne prvky, ktoré podporujú priateľskú a otvorenú komunikáciu.

Hlavnou akcentnou farbou je jasná žltá (#FFD700), ktorá evokuje pocit šťastia, slnka a pohody. Táto farba je použitá v celom dizajne, aby zvýraznila dôležité prvky a navigačné prvky, čím uľahčuje orientáciu na stránke.

Písmo a grafické prvky

Na dosiahnutie optimálnej čitateľnosti a hravého vzhľadu sme zvolili fonty Montserrat a Poppins. Tieto fonty kombinujú moderný vzhľad s priateľským nádychom, čo prispieva k celkovej príjemnosti stránky.

Logo je vytvorené so siluetou karavanu nakreslenou jednoduchými líniami, ktorá obsahuje usmievavý motív. Tento dizajn symbolizuje radosť a spokojnosť zákazníkov, pričom pôsobí elegantne a minimalisticky.

Recenzie

Pozrite si naše hodnotenia na Google! Pridajte sa k našej spokojnej komunite a zistite, prečo sme top výberom.

© Stránku vytvorilo Identity Design Studio 2023