Sticky.sk - identitydesign.sk

Sticky.sk

Pri tvorbe webstránky, firemnej identity a loga pre firmu Sticky.sk, ktorá sa špecializuje na rezanú grafiku, nálepky na autá a polepy výkladov, sme sa zamerali na vytvorenie moderného a sviežeho vzhľadu, ktorý reflektuje dynamickú povahu firmy a jej zameranie na kreatívne riešenia.

Webstránka je navrhnutá tak, aby poskytovala používateľom intuitívny a príjemný zážitok. Použili sme tmavé pozadie, ktoré umožňuje vyniknúť kontrastným bielym textom a výrazným grafickým prvkom.Hlavnou akcentnou farbou je výrazná zelená (#c8f11c), ktorá pridáva sviežosť a energiu celému dizajnu. Táto farba je použitá v navigačných prvkoch, tlačidlách a ďalších dôležitých grafických prvkoch, čím zaručuje dobrú viditeľnosť a jednoduchú orientáciu na stránke.

 

Písmo a grafické prvky

Na dosiahnutie moderného a čitateľného vzhľadu sme zvolili fonty Poppins a Open Sans. Tieto fonty poskytujú čistý a profesionálny vzhľad, ktorý zodpovedá technologickej a kreatívnej povahe firmy.Firemná identita Sticky.sk je navrhnutá tak, aby bola konzistentná a reflektovala dynamiku a kreativitu, ktoré sú kľúčové pre oblasť rezanej grafiky a nálepiek.

Logo je vytvorené so symbolom „S“ v kombinácii s písaným písmom v bold prevedení. Tento dizajn symbolizuje precíznosť a kreativitu, ktoré sú pre firmu charakteristické. Použitie akcentnej zelenej farby v logu a ďalších grafických prvkoch zdôrazňuje svieži a moderný charakter značky.

Recenzie

Pozrite si naše hodnotenia na Google! Pridajte sa k našej spokojnej komunite a zistite, prečo sme top výberom.

© Stránku vytvorilo Identity Design Studio 2023