Basofolie - identitydesign.sk
basofolie tvorba webstranky

BasoFolie.sk

Pri tvorbe webstránky, firemnej identity a loga pre firmu Basofolie.sk, ktorá sa špecializuje na aplikáciu fólií na autá a okná proti slnku, ako aj fólie na domy a budovy, sme sa zamerali na moderný a profesionálny vzhľad.

Webstránka je navrhnutá tak, aby poskytovala používateľom prehľadný a príjemný zážitok. Použili sme moderný dizajn, ktorý je podčiarknutý jasnými akcentmi a jednoduchou navigáciou.

Webstránka je navrhnutá tak, aby bola moderná a funkčná, s intuitívnym rozhraním, ktoré umožňuje zákazníkom ľahko nájsť informácie o rôznych typoch fólií a ich aplikáciách. Stránka obsahuje sekcie pre produkty, služby, referencie a kontakty, čo uľahčuje navigáciu a poskytuje komplexné informácie na jednom mieste.

basofolie tvorba webstranky
basofolie tvorba webstranky

Písmo a grafické prvky

Hlavnou akcentnou farbou je výrazná oranžová (#fd3101), ktorá dodáva stránke energiu a dynamiku. Táto farba je použitá v dôležitých prvkoch, ako sú tlačidlá, odkazy a grafické akcenty, aby zabezpečila viditeľnosť a usmerňovala používateľov.

Na dosiahnutie profesionálneho a moderného vzhľadu sme zvolili fonty Montserrat pre nadpisy a Lato pre bežný text. Tieto fonty poskytujú čistý a čitateľný vzhľad, ktorý zodpovedá technologickému zameraniu firmy.

 

Recenzie

Pozrite si naše hodnotenia na Google! Pridajte sa k našej spokojnej komunite a zistite, prečo sme top výberom.

© Stránku vytvorilo Identity Design Studio 2023